2017 Најновите А++ квалитет Супер Мини ELM327 Bluetooth V1.5 ELM 327 OBD2 OBDII МОЖЕ да-АВТОБУС Дијагностички Скенер Алатка Со Прекинувач

2017 Најновите А++ квалитет Супер Мини ELM327 Bluetooth V1.5 ELM 327 OBD2 OBDII МОЖЕ да-АВТОБУС Дијагностички Скенер

DEN 238.32

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик: Англиски
Верзија На Софтвер: elm327 v1.5
Хардвер Верзија: најновите
Бренд Име: WHOLEHEARTEDLY
Специјални Функции: Bluetooth
Ажурирање На Софтвер: Yes
Име: Супер Мини ELM327 Bluetooth V1.5
царинската: Ниска вредност да помине царинската
SKU: JUM001963

Најдобрите понуди во категоријата