beibehang големина Висока Брзо HD mural 3d сина позадина Лили seiling limew европа de papel parede de papel parede infantil

beibehang големина Висока Брзо HD mural 3d сина позадина Лили seiling limew европа de papel parede de papel parede

-2 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Шема: Флорални
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција: Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип: Хартиените Тапети
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил: Модерна
Бренд Име: beibehang
Број На Модел На: 10540
Материјал: Дрво влакна позадина
Употреба: дневна соба
Површински Третман: Печатени
is_customized: Yes
Тип: Не-плетени
Димензии: Квадратен Метар

Најдобрите понуди во категоријата