2017 Нова Мода Жените Квалитет Фустан Елегантен И Околу Врат Долг Ракав Жакард Фустан Збор Vestidos Партија За Статистика Облека

2017 Нова Мода Жените Квалитет Фустан Елегантен И Околу Врат Долг Ракав Жакард Фустан Збор Vestidos Партија За Статистика

-68 %

DEN 957.12

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Силуета: А-Линија
Број На Модел На: Се облекуваат
Половината: Империја
Sleeve Стил: Редовни
Материјал: Lanon
Шаблон Тип: Цврста
Фустани Должина: Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm): Целосна
Бренд Име: OLONIYA
Стил: работа
Сезоната: Есен
Декорација: Никој
Деколте: О Деколте

Најдобрите понуди во категоријата