За ЈАМАХА TZR 250 TZR250 СП (3MA4) (Eng Рамка # 3MA055) 1990 FZR 400 FZR400 Битие (1WG) 1986 Мотоцикл накладките Задните

За ЈАМАХА TZR 250 TZR250 СП (3MA4) (Eng Рамка 3MA055) 1990 FZR 400 FZR400 Битие (1WG) 1986 Мотоцикл накладките Задните

-74 %

DEN 204.00

Ново

Това е достапна

боја: Задните 1 парови
Објектот Тежина: 0.3kg
Објектот Дијаметар: 6.8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9000
Име На Модел: За EBC FA104
Motobike Направи: Јамаха
Тип На Објект: Сопирачките Дискови
Објектот Ширина: 5.62cm
Објектот Висина: 0.88cm
Бренд Име: GFYSHIP
Објектот Должина: 6.8cm
Материјал Тип: висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Специјални Функции: Директна замена на оригинални делови
Година: 1990 година
Позиција: Задните
ОЕМ Кодот: GFY - FA104
Име На Модел: Мотоцикл накладките комплет
Количина: 1 парови
Една Апликација: За ЈАМАХА TZR 250 TZR250 СП (3MA4) (Eng Рамка # 3MA055)
Години Еден: 1990 година
Апликацијата две: FZR 400 FZR400 Битие (1WG)
Две Години: 1986
Дали трговија на големо: Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно

Најдобрите понуди во категоријата