Нови 5D Дијамант Везови Лили Пеперутка Кристал Пејст Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијамант Мозаик Декор

Нови 5D Дијамант Везови Лили Пеперутка Кристал Пејст Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијамант Мозаик Декор

-52 %

DEN 163.20

Ново

Това е достапна

Големина: 20x22cm, 30x33cm, 40x44cm, 50x55cm
Бренд Име: MOONZERO
Употреба: Слики
Стил: Европа
Материјал: Смола
Шаблон Тип: Флорални
Дијамант форма: Плоштад
Форма: Еден
Pasting Област: Целосна
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Платно Пакување Метод: Навива
Рамка: No
Број на Бои: 30-45
Тип: Комплет За Шиење
Го Поставите Типот: Дијамант Сликарство Крстот Бод
Техника: дијамант сликарство
Крстот бод колекции внатрешни детали: смола честички Основната ткаенина Цртежи Форцепс
Крстот бод на Одлуки: Плоштад смола честички колаж дупчење
Крстот бод тип: дијамант везови
Подарок за: Пријатели на семејството роденден празник
Употреба: Домаќинство Essentials/Декорација свадба
Алатки Тип: Пинцети Pick-Up Алатки
Крстот бод државата: Недовршениот Треба рачно изработени

Најдобрите понуди во категоријата