Myslc екран на допир за SQ-PG1019-FPC-A0 10.1 инчен Таблет КОМПЈУТЕР Осетлив на Допир

Myslc екран на допир за SQ-PG1019-FPC-A0 10.1 инчен Таблет КОМПЈУТЕР Осетлив на Допир

DEN 300.00

Ново

Това е достапна

Компатибилен Бренд: Универзална
Бренд Име: Myslc
Големина На Екранот: 10~13 Инчен
Екран Тип: Капацитивни Екран
Број На Модел На: SQ-PG1019-FPC-A0
Тип На Производ: Таблета LCD

Најдобрите понуди во категоријата