OCHSTIN Бренд Хронограф Спорт Мажите се Види Врвот Бренд на Луксузни Машки Кожа Водоотпорен Кварц Воена Зглоб Види Мажите Часовник saat

OCHSTIN Бренд Хронограф Спорт Мажите се Види Врвот Бренд на Луксузни Машки Кожа Водоотпорен Кварц Воена Зглоб Види

0 %

DEN 1007.52

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина: 3Bar
Случај Обликот: Круг
Број На Модел На: 078
Бендот Материјал Тип: кожа
Кутии & Случаи Материјал: Хартија
Функција: Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Хронограф,Авто Датум
Бендот Должина: 23.5 cm
Бренд Име: OCHSTIN
Случај Дебелина: 13mm
Затворач Тип: Тока
Случај Материјал: Нерѓосувачки Челик
Движење: Кварц
Стил: Спорт
Бендот Ширина: 24mm
Dial Дијаметар: 45mm
Dial Прозорец Материјал Тип: Hardlex
кварц-види: машки рачен часовник
Пол: Мажи

Најдобрите понуди во категоријата