KEYIYUAN Про Тим Женска Ropa Ciclismo Велосипедизам Џерси Врвот Велосипед Облека Кратко Sleeve Sportwear Велосипед Џерси Кошула

KEYIYUAN Про Тим Женска Ropa Ciclismo Велосипедизам Џерси Врвот Велосипед Облека Кратко Sleeve Sportwear Велосипед

-26 %

DEN 551.28

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект: Дресови
Спорт Тип: Велосипедизам
Пол: Жените
Sleeve Должина(cm): Краток
Број На Модел На: CC1202-SJ
Одговара: Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал: Lycra,Полиестер
Патент Должина: Целосна Патент
Бренд Име: KEYIYUAN
Ткаенина Тип: Плетени
Функција: Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-пот
Сезоната: Лето
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата