10pc diy sequined лубеницата закрпи за облека, железо-на извезена печ железо на закрпи за шиење додатоци значка на облека

10pc diy sequined лубеницата закрпи за облека, железо-на извезена печ железо на закрпи за шиење додатоци значка на

-48 %

DEN 117.60

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Закрпи
Број На Модел На: DZ-585-10
Функција: Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил: Железо-На
Бренд Име: genie
Техника: Извезена
Големина: 8CM*4.3CM
боја: црвена и зелена
Шема: лубеницата
снабдувач: Кина Производител
облека: Фустан,Кошула,Здолниште,Јакна,Фармерки,Престилка
Луѓе: Деца,Девојка,Момче,Жена,Бебе,Убавина
Продажба На Чекање: мало
Карактеристични 1: Лепенки За Облека,Железо На Цртан Филм Закрпи
Карактеристика 2: Деца Железо На Лепенки,Евтини Везени Печ
Обичај: обичај печ

Најдобрите понуди во категоријата