За iPhone 6 6s Плус 5.5 инчен Гел TPU Тенок Мека Анти Skiding Случај Назад Покритие За iPhone 6 6s 4.7 инчен Телефон Гума, силикони Торба

За iPhone 6 6s Плус 5.5 инчен Гел TPU Тенок Мека Анти Skiding Случај Назад Покритие За iPhone 6 6s 4.7 инчен Телефон

DEN 47.52

Ново

Това е достапна

Материјал: За iphone 6 6S, За iphone 6 Плус, За iphone 6S Плус
Мало Пакет: No
Функција: Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд: Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел: iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 6
Големина: 4.7 inch and 5.5 inch
Тип: Монтиран Случај
Карактеристики: Силиконски Случај
дизајн: Обична,Мат
Бренд Име: снег welkin
боја: Црна
Пад на превозот: Поддршка
квалитет: Висок Квалитет На+++++
Тип: Случај
Материјал: силикон
Функција: Нечистотија-отпорен на
функцијата 2: Анти пропадна на Површина Телефон Случаи
Функција: Мат Мека Пластика Телефон Маска
дизајн 2: Tpu Мека Пластика Маска

Најдобрите понуди во категоријата