beibehang Бунд ноќ голема дневна соба со софа ѕид mural спална соба во ЖИВО позадина позадина модерна 3d позадина прилагодување

beibehang Бунд ноќ голема дневна соба со софа ѕид mural спална соба во ЖИВО позадина позадина модерна 3d позадина

-2 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција: Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба: Постелнината Соба
Тип: Хартиените Тапети
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема: Yes
Бренд Име: beibehang
Број На Модел На: 564
Материјал: Дрво влакна позадина
Површински Третман: Печатени
Стил: Класичен

Најдобрите понуди во категоријата