Ewellsold РК автомобил РК камион РК брод 516 558 549 РК резервоарот 7.2 v 400mAh Ni-CD батерија на бесплатен превозот

Ewellsold РК автомобил РК камион РК брод 516 558 549 РК резервоарот 7.2 v 400mAh Ni-CD батерија на бесплатен превозот

-90 %

DEN 279.84

Ново

Това е достапна

Употреба: Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути: Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: Батеријата
Број На Модел На: 7.2 V
Бренд Име: Ewellsold
За Возило Тип: Автомобили
Алатка Материјали: Собранието Категорија
Материјал: Метал
РК Делови и Accs: Батерии - NiMH
Технички параметри: Вредност 10
Надградба На Делови/Додатоци: Батеријата

Најдобрите понуди во категоријата