За Zte Сечилото X3 Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на X 3 pelicula де vidro

За Zte Сечилото X3 Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на X 3 pelicula де vidro

-80 %

DEN 47.76

Ново

Това е достапна

боја: сечилото x3
Материјал: калено стакло
Употреба: Мобилен Телефон
Компатибилен Телефон Бренд: ZTE
На работ на работ Покриеност: Yes
Бренд Име: OCEANSIDE
Пакет: Yes
Карактеристики: Ултра-тенок,Нула Доказ,Анти-Микробиолошка,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет: No
Тип: Пред Филмот
Модел: За ZTE Сечилото X3
статус: во парк
Состојба: ново на пазарот
Употреба: Заштита на телефонот на екранот од прашина и нула
Функција: Супер јасно
транспарентност: Во 99%
Лак Работ: 2.5 Степен
Материјал: најдобар квалитет Јапонски стакло
Тврдост: 9H
Дебелина: 0.26 mm

Најдобрите понуди во категоријата