Црна Гел TPU Тенок Мека Анти Skiding Случај Задниот Поклопец За Microsoft Nokia Lumia 640 Мобилен Телефон Гума силиконското Перниче Coque Fundas

Црна Гел TPU Тенок Мека Анти Skiding Случај Задниот Поклопец За Microsoft Nokia Lumia 640 Мобилен Телефон Гума силиконското

DEN 47.52

Ново

Това е достапна

Мало Пакет: No
Функција: Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд: Nokia
Големина: For Microsoft Nokia Lumia 640
Тип: Монтиран Случај
Карактеристики: Силиконски Случај
дизајн: Обична,Мат
Бренд Име: снег welkin
боја: Црна
Пад на превозот: Поддршка
квалитет: Висок Квалитет На+++++
Тип: Случај
Материјал: силикон
Функција: Нечистотија-отпорен на
функцијата 2: Анти пропадна на Површина Телефон Случаи
Функција: Мат Мека Пластика Телефон Маска
дизајн 2: Tpu Мека Пластика Маска

Најдобрите понуди во категоријата