Флексибилни G Место Задник Анален Plug Опашка Анален Монистра Дилдо Анален Вибратор Секс Играчки За Геј Мажите Жена Еротски Играчки за Возрасни Секс Машина

Флексибилни G Место Задник Анален Plug Опашка Анален Монистра Дилдо Анален Вибратор Секс Играчки За Геј Мажите Жена

-62 %

DEN 311.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Vibrators
Бренд Име: yema
Големина: L29*D2.5cm (L11.42*D0.98in)
Стоковните Квалитет, Сертификација: 3C,CE
Сексуално Сугестивна: No
Материјал: TPR
Број На Модел На: A0867
Тип: G-Точката
Непристојни Слика: No
боја: Розова,Виолетова
Тежина: 136 g
Материјал: TPR+ABS
Функција: 8-брзина на вибрации
моќност: 4 AAA батерии(Не се вклучени)
Примена 1: Дилдо вибратор,Клиторисот stimulator, Секс Играчки За Жена
апликацијата 2: Возрасни жени сексот производи,Vibromasseur,Секс машина
Апликација 3: Водоотпорен Еротски играчки,Моќни Женски Лични Massager
Апликацијата 4: Опашката задник анален plug вибратор за мажи/геј/лезбејските парови
Пакет: Тајна и дискретни со кутија

Најдобрите понуди во категоријата