Samsung Инјектирање 3pcs SMD5630 ПРЕДВОДЕНИ од модулот и со леќа, IP65, DC12V

Samsung Инјектирање 3pcs SMD5630 ПРЕДВОДЕНИ од модулот и со леќа, IP65, DC12V

DEN 960.00

Ново

Това е достапна

боја: M66503, M66503
Тип На Објект: LED Модули
Бренд Име: ipixel LED
Ширина: 16mm
Број На Модел На: M66503
сертификација: CE,RoHS
Напон: 12V
Должина: 66mm
Карактеристики: предводени од модулот
Висина: 2mm

Најдобрите понуди во категоријата