beibehang 3d modren обичај фото Брилијантен град светла mural 3D wallpapel свила крпа соба de papel parede флорални 3d mural

beibehang 3d modren обичај фото Брилијантен град светла mural 3D wallpapel свила крпа соба de papel parede флорални

-2 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција: Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба: Постелнината Соба
Тип: Хартиените Тапети
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил: Модерна
Бренд Име: beibehang
Површински Третман: честички
Шема: Цврста
Број На Модел На: 4183
Материјал: Дрво влакна позадина
Тип: Не-плетени
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата