beibehang ПВЦ англиски графити девојка мода парфем продавница центар облека продавница големи mural позадина Ресторани Custom sizes

beibehang ПВЦ англиски графити девојка мода парфем продавница центар облека продавница големи mural позадина Ресторани

-2 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 1 квадратен метар
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција: Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип: Хартиените Тапети
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Бренд Име: beibehang
Шема: Персоналните Прилагодување
Материјал: Дрво влакна позадина
Употреба: дневна соба
Број На Модел На: lan
Површински Третман: Печатени
Стил: Класичен
Тип: Не-плетени
Димензии: Квадратен Метар

Најдобрите понуди во категоријата