5D diy Дијамант Сликарство 3D дијамант сликарство полн плоштад rhinestones целосна дијамант везови животинско мечка природни предели

5D diy Дијамант Сликарство 3D дијамант сликарство полн плоштад rhinestones целосна дијамант везови животинско мечка

-6 %

DEN 317.52

Ново

Това е достапна

Големина: size 25x20cm, 30*40cm, 40*50cm, 45*60cm, 50*70cm, 35*45cm
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Материјал: Смола
Платно Пакување Метод: Навива
Дијамант форма: Плоштад
Бренд Име: KUFWKEY
Стил: Американски Стил
Употреба: Слики
Рамка: No
Форма: Еден
Pasting Област: Целосна
Број на Бои: 30-45
Шаблон Тип: Животните
Употреба: Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
детали: Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали: смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба: Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
број: ZZ505 Ѕид налепници триптих
цена: Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Големина: 25*20cm или 35*40cm или 30*35cm или 40*45см
мечка дијамант: мечка природни предели
мечка дијамант сликарство: целосна дијамант везови мечка
3D diy Daimond Сликарство: целосна дијамант Везови

Најдобрите понуди во категоријата