15R 300w Sharpy Зрак / Движи Главата на Вниманието 15R MSD Platinum Фаза Светлина Фаза Светилка Со Баласт

15R 300w Sharpy Зрак / Движи Главата на Вниманието 15R MSD Platinum Фаза Светлина Фаза Светилка Со Баласт

DEN 2352.00

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 15R 330W
Бренд Име: Inmoul
Се КРИЕШЕ: Меркур Светилки
Напон: 85-265V
Примена: Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација: CCC,CE
Просечен Живот (часот): 2000 часа
Гаранција: 150 дена
Wattage: 330W
Карактеристики: компатибилен светилка со баласт

Најдобрите понуди во категоријата