10 компјутери на Сензор на Температура, ПВЦ кабел, NTC10K (3 метри) за Соларен Бојлер

10 компјутери на Сензор на Температура, ПВЦ кабел, NTC10K (3 метри) за Соларен Бојлер

-90 %

DEN 959.52

Ново

Това е достапна

is_customized: Yes
Примена: Термички Контролер
Максимална Струја: N/A
Број На Модел На: MS-SWH-TS-NTC10K-10
Номинална Напон: N/A
боја: Сива
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата