2017 Најновите Лист Печати Шамија Долго Жените Флорални Shawl Цвет Мода Печати Шамија Hijab Заврши 7 Боја Бесплатен Превозот

2017 Најновите Лист Печати Шамија Долго Жените Флорални Shawl Цвет Мода Печати Шамија Hijab Заврши 7 Боја Бесплатен

DEN 840.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Марами
Пол: Жените
Одделот За Името: Возрасни
Стил: Моден
Број На Модел На: CB-2
Марами Тип: Шамија
Шаблон Тип: Флорални
Марами Должина: >175cm
Бренд Име: IFIIIRISI
Материјал: Полиестер
боја: 7 боја
Погоден Сезона: Пролет Лето Есен Зима
дизајн: лист за печатење
Материјал: Voile
Големина: 180*90cm

Најдобрите понуди во категоријата