AZORA Благородна Сина Кубни Циркони Вода Капка Pendant Ѓердан и Обетки Накит Сетови TG0160

AZORA Благородна Сина Кубни Циркони Вода Капка Pendant Ѓердан и Обетки Накит Сетови TG0160

-80 %

DEN 438.48

Ново

Това е достапна

Бренд Име: azora
Метали Тип: Бакар
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки
Стил: Тренди
Пол: Жените
Материјал: Полу-скапоцени камења
Повод: Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: 1 пар обетки+1 buc ѓердан
Обликотшема: Капка Вода
Број На Модел На: TG0160
Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Mainstone: Сина Кубни Циркони
Тежина: 20.5g
Еколошки Стандарди: Олово, Никел, Кадмиум слободни
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
Стил: Романтични

Најдобрите понуди во категоријата