3мм Вратило 12V 2A 20000RPM DC Мини Мотор за Електрични Автомобили DIY Проект

3мм Вратило 12V 2A 20000RPM DC Мини Мотор за Електрични Автомобили DIY Проект

DEN 313.44

Ново

Това е достапна

Тип На Мотор: dc мотор
Пакет Големина(L*W*H): 11 x 7 x 3.6

Најдобрите понуди во категоријата