1500w 110V 1.25 (BSP, DN32) Електрични грејачи елемент бустер, со термостат

1500w 110V 1.25 (BSP, DN32) Електрични грејачи елемент бустер, со термостат

-66 %

DEN 338.16

Ново

Това е достапна

is_customized: Yes
Примена: Термички Контролер
Максимална Струја: N/A
Број На Модел На: MS-ELH-P32-1K5A-1
Номинална Напон: 110V
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата