Не-Контактирајте со Тестер на Напон 70-1000V AC Напон Детектор Блистер Пакување LED Светла Напон Мерење Сите-Сонце GK7 УЛ

Не-Контактирајте со Тестер на Напон 70-1000V AC Напон Детектор Блистер Пакување LED Светла Напон Мерење Сите-Сонце

-60 %

DEN 907.20

Ново

Това е достапна

Бренд Име: сите сонцето
DIY Материјали: Електрични
Дисплеј Тип: Аналогни Само
Точноста Класа: CAT III
Температурата На Работа: 0-40 Степен
Димензии: 62mm
Број На Модел На: GK7
Мерен Опсег: 70~1000V AC
Напојување: Батеријата
Напон Спектар: 70~1000V AC
Фреквентен Опсег: 50~60HZ
Извор На Енергија: 1.5 V(ААА)x2pcs
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата