Бесплатен Превозот 400pcs 33*33cm 2PLY Свадба Декорација Салфетка Polka Точка Хартиените Салфети

Бесплатен Превозот 400pcs 33*33cm 2PLY Свадба Декорација Салфетка Polka Точка Хартиените Салфети

-72 %

DEN 1248.00

Ново

Това е достапна

Расположливиот Садови Тип: Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
Број На Модел На: PN001
Се користи 1: Хартиена Салфетка за Роденден
Користете 2: Хартиена Салфетка за Свадба Партија
Користете 3: Хартиена Салфетка за Бебе туш Партија
Користете 4: Хартиена Салфетка за Божиќ Партија
Тип: Декоративна Хартија
is_customized: Yes
Спецификација: 0.7-0.9M
Mfg Серија Број: Партијата На Топла Танц

Најдобрите понуди во категоријата