Петар рен Diy Дијамант сликарство Крстот бод Занаети Дијамант везови прекрасни цвеќиња 3D плоштадот вежба Дијамант Мозаик целосно

Петар рен Diy Дијамант сликарство Крстот бод Занаети Дијамант везови прекрасни цвеќиња 3D плоштадот вежба Дијамант

-6 %

DEN 306.48

Ново

Това е достапна

Големина: 20x25cm paper bags, 25x35cm paper bags, 32x40cm paper bags, 40x50cm Color box, 45x60cm Color box, 50x65cm Color box, 60x80cm Color box
Бренд Име: Петар рен
Платно Пакување Метод: Навива
Стил: Пастирски
Употреба: Слики
Pasting Област: Целосна
Материјал: Смола
Број на Бои: 30-45
Форма: три-димензионални
Дијамант форма: Плоштад
Шаблон Тип: Флорални
Рамка: No
Надворешното Пакување: Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали: смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата: Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Крстот бод на Одлуки: Плоштад смола честички колаж дупчење
Крстот бод кристал материјал: Плоштад смола честички
ОДГОВАРА ЗА: домаќинство Дневна соба,спална соба,ходникот
Дијамант големина: 0.24 cm*0.24 cm

Најдобрите понуди во категоријата