60 Работи/Кочница/Обратна/Сигнал ПРЕДВОДЕНА од задната врата ОПАШКА СВЕТЛИНА БАР во ДРЕСОТ на PICK-UP КАМИОН

60 Работи/Кочница/Обратна/Сигнал ПРЕДВОДЕНА од задната врата ОПАШКА СВЕТЛИНА БАР во ДРЕСОТ на PICK-UP КАМИОН

DEN 647.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Ла MaxZa
Температура На Боја: 6000K
Име На Модел: 60 led лента
За Возило Брендови/Модел: Универзална
Wattage: High power smart led chip
Објектот Тежина: 0.2kgs
Тип На Објект: Кочница Светла
Lumens: 2400Lm
функција 1: 4-Pin Приколка Адаптер (Обратна светлина жици потребни
Карактеристика 2: Работи, Кочница, Назад, Лево И Право Претвори Сигнал
функција 3: Plug and play,Без Дупчење Бара

Најдобрите понуди во категоријата