Година Се Упатиле Вистински Роденден Украси За Деца Сувенири Самовила Бисери!!! Мини Led Светло Батерија Управувана Флорални Оркестарот Светла Топка

Година Се Упатиле Вистински Роденден Украси За Деца Сувенири Самовила Бисери!!! Мини Led Светло Батерија Управувана

DEN 1656.00

Ново

Това е достапна

Големина: S
Број на Компјутери: 1pc
Повод:
is_customized: Yes
Блескав Време: Бубрезите
Бренд Име: KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип: Други Реквизити Сјај
Име: led Самовила Бисери партија светла
LED Боја Опции: Бела/топло бела/црвена/зелена/блу/жолто/розова/виолетова/портокал/теал/вар
Тип На Батерија: 2 парчиња заменливи CR1220 батеријата инсталиран
Како да се активни: Отворете пластична топка и извлечете ја картичката
Виси или не : Виси
извор на енергија тип: Копчето Батеријата
Предупредување: Гушење опасност. Да се чува далеку од мали деца
Тип: свадба Партија & Декоративни Светилки

Најдобрите понуди во категоријата