Сопствени Направени shade Полиестер Затемнување Еко-пријателски Зебра Ролетни Во Беж Прозорец Завеси за Дневна Соба 12 Бои

Сопствени Направени shade Полиестер Затемнување Еко-пријателски Зебра Ролетни Во Беж Прозорец Завеси за Дневна

DEN 864.00

Ново

Това е достапна

Големина: Custom Made
Локација: прозорецот
Стил: Модерна
Употреба: Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Функција: Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Отворање и Затворање на Метод: Горниот и Долниот Biparting Отвори
Бренд Име: чанг љубов
Инсталација Тип: Вграден-во
Применливи Прозорец Тип: Станот Прозорецот
Број На Модел На: GH03-007
Техника: Ткаени
Шаблон Тип: Шарени
Формат: Мушка Јаже
is_customized: Yes
Обработка Додатоци Цена: Вклучени
Шема: Предиво Обоена
Материјал: 100% Полиестер
Тип: зебра ролетни
Ткаенина Ширина: 98in-112in/250cm-285cm
Постојаност на боја на Светлина: До 4-5 Одделение
повторете: 4in(цврст) * 2.5 во(чиста)

Најдобрите понуди во категоријата