Здравствена Заштита BioNase Ринитис Синузитис Носот Терапијата Масажа Уред Лек Висока Температура Ниска Фреквенција Пулсот Ласерски Therapentic Масер

Здравствена Заштита BioNase Ринитис Синузитис Носот Терапијата Масажа Уред Лек Висока Температура Ниска Фреквенција

-26 %

DEN 299.52

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Масажа & Релаксација
Бренд Име: JKWSTAR
Примена: Телото
Број На Модел На: hinitis терапија уред
Материјал: Пластични
Стил: Терапијата Со Масажа
Се грижи за: Носот Ринитис
Материјал: prastic
Големина: normal for nose

Најдобрите понуди во категоријата