AZORA На Песна на Пролетта Зелена Кубни Циркони Tear Drop Pendant Ѓердан и Обетки Накит Сетови TG0148

AZORA На Песна на Пролетта Зелена Кубни Циркони Tear Drop Pendant Ѓердан и Обетки Накит Сетови TG0148

-80 %

DEN 395.52

Ново

Това е достапна

Бренд Име: azora
Метали Тип: Бакар
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки
Стил: Тренди
Пол: Жените
Материјал: Полу-скапоцени камења
Повод: Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: 1 пар обетки+1 buc ѓердан
Обликотшема: Капка Вода
Број На Модел На: TG0148
Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Mainstone: Кубен Циркони
Тежина: 19.9g
Еколошки Стандарди: Олово, Никел, Кадмиум слободни
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата