100pcs/многу лабава прав jar3g, 3ml помине во прав шише со sifter, ноктите сјајот во прав сад

100pcs/многу лабава прав jar3g, 3ml помине во прав шише со sifter, ноктите сјајот во прав сад

DEN 984.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Refillable Шишиња
Број На Модел На: cj047-3
Големина: 3ml
боја: Транспарентна
Капацитет: 3ml
is_customized: Yes
Материјал: As
Употреба: За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба: ЛИЧНА НЕГА

Најдобрите понуди во категоријата