26CM Целосна Силикони раѓа бебе Црна Кожа Кукла Играчки Нови Likereal Бебе Кукла Бебиња Brinquedos Игра Куќа Туш Играчка

26CM Целосна Силикони раѓа бебе Црна Кожа Кукла Играчки Нови Likereal Бебе Кукла Бебиња Brinquedos Игра Куќа Туш Играчка

-100 %

DEN 791.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кукли
Пол: Унисекс
BJD/SD Атрибут: Кукла
Возраст Опсег: > 3 години
Карактеристики: Мека,Мини,Образовни,Модел
Бренд Име: NPKCOLLECTION
Материјал: Винил
Батеријата: no
Состојба: Во Акционерско Предмети
Професии: балерина
Предупредување: no
Тип: Моден Кукла,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли
Број На Модел На: NJ17041708
Тема: Професии
Mfg Серија Број: Моден
Димензии: 26cm
Форма: 1/12

Најдобрите понуди во категоријата