Едноставен Крст Ѓердан Sterling Silver Coptic Крстот Ѓердан Крстот Круг Pendant Египетскиот Накит

Едноставен Крст Ѓердан Sterling Silver Coptic Крстот Ѓердан Крстот Круг Pendant Египетскиот Накит

-70 %

DEN 455.76

Ново

Това е достапна

Метална боја: сребро позлатен
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Бренд Име: AILIN
Ѓердан Тип: Синџири Ѓердани
Стил: Тренди
Број На Модел На: SN06519182
Пол: љубителите'
Метали Тип: Сребро.
Pendant Големина: Дебелина 1.2 mm (0.047)
Обликотшема: Крстот
Материјал: 925 Sterling silver
боја: Сребро.
Дебелина: 1.2 mm
Pendant ширина: 2.5 см (1)
Pendant Висина: 3cm (1.18)
is_customized: Yes
Метал Печат: 925,Фунта
Должина: 14'' 16''18'' 20'' 22''

Најдобрите понуди во категоријата