AZORA Фасцинантен Цвет Дизајн Со Боја Тебе Stellux Австриската Кристал Прилагодлива Големина Прстен TR0133

AZORA Фасцинантен Цвет Дизајн Со Боја Тебе Stellux Австриската Кристал Прилагодлива Големина Прстен TR0133

-80 %

DEN 266.64

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: Променливи во големина
Бренд Име: azora
Пол: Жените
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Кристал
Повод: Партија
Стил: Тренди
Обликотшема: Растенијата
Број На Модел На: TR0133
Прстени Тип: Свадба Бендови
Поставување Тип: Невидливи Поставување
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Mainstone: Stellux Австриската Кристално
Тежина: 9.76g
Еколошки Стандарди: Олово, Никел, Кадмиум слободни
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата