Слободен испорака на високо квалитетни пенкало фонтана пенкало Picasso 608 црвени рози,

Слободен испорака на високо квалитетни пенкало фонтана пенкало Picasso 608 црвени рози,

-70 %

DEN 552.00

Ново

Това е достапна

Тип: фонтаната пен
Nib Материјал: Нерѓосувачки Челик
Nib Тип: Стандарден Тип
Пишување Точка: 0.5 mm
Број На Модел На: 608
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал: Други Метали
Материјал: Метал
Посебна Апликација: пишување
Пакување: Подарок кутија

Најдобрите понуди во категоријата