Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Вода се Вари У Тип цевчестото Грејач AC 380V 12000W

Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Вода се Вари У Тип цевчестото Грејач AC 380V 12000W

DEN 520.08

Ново

Това е достапна

Тип: Електричен Бојлер Делови

Најдобрите понуди во категоријата