Бесплатен превозот 100pcs/многу Такт префрлете се НАТОПИ 4pin 6.2X6.2X2.5MM копчето switch DTSYHL-6

Бесплатен превозот 100pcs/многу Такт префрлете се НАТОПИ 4pin 6.2X6.2X2.5MM копчето switch DTSYHL-6

DEN 552.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Прекинувачи
сертификација: CCC,CE,RoHS
Тип На Прекинувач: Притисни Копче За Префрлување
Гаранција: 1year

Најдобрите понуди во категоријата