GOKADIMA 21cm 13mm Намали Кубанската Нерѓосувачки Челик Жените Линк Chian Хривнија Злато-Боја Mens Додаток Висок Квалитет Накит WB519

GOKADIMA 21cm 13mm Намали Кубанската Нерѓосувачки Челик Жените Линк Chian Хривнија Злато-Боја Mens Додаток Висок Квалитет

DEN 173.04

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Број На Модел На: WB519
Бренд Име: gokadima
Стил: Тренди
Затворач Тип: За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Поставување Тип: Никој
Функција: Се Носат,Декорација
Компатибилност: n
Повод: Годишнина, Подароци, Партија
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата