Топла Продажба 200pcs/многу Топла Розова Organza Торба 7x9cm Мали Свадба Накит Пакување Кеси Симпатична Drawstring Подарок Торба Organza Пошта

Топла Продажба 200pcs/многу Топла Розова Organza Торба 7x9cm Мали Свадба Накит Пакување Кеси Симпатична Drawstring

-84 %

DEN 259.20

Ново

Това е достапна

Повод: Партија,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Годишнина,денот на Благодарноста,Роденден
Број На Модел На: Organza Подарок Торба 001
Шема: Полна Боја
Број на Компјутери: 200pcs
Бренд Име: KoMee
is_customized: Yes
Материјал: organza
Bolsas de Regalo Големина: 7x9cm (2.75x3.54)
боја: Жешка Розова
Материјал: Organza (Tulle)
торба стил: Мали Накит Торба Божиќ Кеси Бонбони Подарок Торба Organza Пакување Кеси
Користат за : Свадба Декорација Накит Бутик Шарм Бонбони Подарок Пакување
is_customized: Can Custom Logo (Bolsas de Regalo)
Сите Големини Имаме: 5x7cm,9x12cm,11x16cm,13x18cm,15x20cm,17x23cm,20x30cm,30x40cm,35x50cm
Тип: Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type: Партија Свадба Декорација Подарок Торба

Најдобрите понуди во категоријата