Слободен испорака на високо квалитетни 608 Picasso пенкало ролер пенкало канцеларија пен

Слободен испорака на високо квалитетни 608 Picasso пенкало ролер пенкало канцеларија пен

-70 %

DEN 552.00

Ново

Това е достапна

Мастило Боја: Црна
боја: Бела, Црвена
Тип: Ballpoint Пен
Материјал: Метал
Употреба: Office & Училиште Перо
Erasable Или Не: No
Пишување Точка: 0.5 mm
Новина: Yes
Број На Модел На: 608

Најдобрите понуди во категоријата