Обичен Cortinas Нудат Вистински Ролетни Estores Електрични ги Прима од 25mm Тубуларна Завеса Мотор со 8years Обезбедување на Квалитет

Обичен Cortinas Нудат Вистински Ролетни Estores Електрични ги Прима од 25mm Тубуларна Завеса Мотор со 8years Обезбедување

-62 %

DEN 1872.00

Ново

Това е достапна

Функција: Перспектива
Употреба: Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Тип: Тока/Цевка Завеса
Стил: Американски Стил
Формат: Електричен
Применливи Прозорец Тип: Француски Прозорецот
Техника: Ткаени
Инсталација Тип: Страна Инсталација
Шаблон Тип: Шарени
Отворање и Затворање на Метод: Горниот Отвори
Локација: дневна соба
is_customized: Yes
Шема: Burnout
Обработка Додатоци Цена: исклучени
Материјал: mesh ткаенини
Број На Модел На: HS25-D
is_customized: Yes
Тип: Ролери
useage: Автоматско Ролетни

Најдобрите понуди во категоријата