Стоматолошки единица изградена-во Brushless Електрични Микро моторни Кабелот ОДГОВАРА NSK NLX НАНО внатрешниот вода спреј со оптички влакна

Стоматолошки единица изградена-во Brushless Електрични Микро моторни Кабелот ОДГОВАРА NSK NLX НАНО внатрешниот вода

-90 %

DEN 8640.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Белење На Заби
Број На Модел На: КАКО-8000X
Големина: Moderate
Состојка: со brushless мотор
НЕТО-WT.: 1.5 КГ

Најдобрите понуди во категоријата