2017 корејски Стил на Писмо Печатени Сите Натпревар Лабава Каузална Дупка Кратко Sleeve Женски маици

2017 корејски Стил на Писмо Печатени Сите Натпревар Лабава Каузална Дупка Кратко Sleeve Женски маици

DEN 144.00

Ново

Това е достапна

Големина: One Size
Бренд Име: Octeyam
Ткаенина Тип: Плетени
Sleeve Должина(cm): Краток
Декорација: Никој
Облека Должина: Редовни
Шаблон Тип: Писмо
Јака: О Деколте
Sleeve Стил: Редовни
Стил: Повик
Материјал: Памук,Полиестер
Тип На Објект: Блузи
Блузи Тип: Tees
Пол: Жените

Најдобрите понуди во категоријата