Бесплатен Превозот AC380V 6000W Нерѓосувачки Челик Вода се Вари Тубуларна Пакет Греење Грејач

Бесплатен Превозот AC380V 6000W Нерѓосувачки Челик Вода се Вари Тубуларна Пакет Греење Грејач

DEN 762.48

Ново

Това е достапна

Тип: Електричен Бојлер Делови

Најдобрите понуди во категоријата