Сладолед DIY Одлуки Симпатична Малку Зајакот Снешко Форма Мраз Мувла Креативни Popsicle Мувла Стил Popsicle Стапчиња се КУПИ 10 за СЛОБОДНИ 1

Сладолед DIY Одлуки Симпатична Малку Зајакот Снешко Форма Мраз Мувла Креативни Popsicle Мувла Стил Popsicle Стапчиња

-90 %

DEN 143.76

Ново

Това е достапна

Тип: Сладолед Алатки
сертификација: CIQ,CE / ЕУ
Материјал: Силикони
Функција: Еко-Пријателски
Сладолед Алатки Тип: Сладолед Стапови
Број На Модел На: ХГ-KDB-CT-0006
боја: Како што е прикажано
Големина: 2*13*12cm

Најдобрите понуди во категоријата