Новиот костум на мало бебе врвот и лак туту здолниште божиќ носии за девојки облека поставите новороденче божиќ фустани бесплатен превозот

Новиот костум на мало бебе врвот и лак туту здолниште божиќ носии за девојки облека поставите новороденче божиќ фустани

DEN 4992.00

Ново

Това е достапна

Одделот За Името: Деца
Тип На Објект: Се поставува
Outerwear Тип: Вест
Шаблон Тип: Цврста
Sleeve Стил: Редовни
Затворање Тип: Pullover
Пол: Девојки
Стил: Повик
Материјал: Полиестер,Lycra
Јака: Плоштад Јака
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Број На Модел На: СС-D06
Пол: Бебе Девојки
Декорација: Возбудува
Силуета: Бал
Ткаенина Тип: Вафли
Материјал Состав: 100%полиестер
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
боја: црна со виолетова со портокал

Најдобрите понуди во категоријата