Фабриката за Директна Продажба ,CE, ISO ,7X-30X Ниска Моќност Инспекција Зум Стерео Микроскоп И се продаваат Во ЕУ , САД , латинска Америка

Фабриката за Директна Продажба ,CE, ISO ,7X-30X Ниска Моќност Инспекција Зум Стерео Микроскоп И се продаваат Во ЕУ

DEN 7199.76

Ново

Това е достапна

Drawtube: Бинокуларна
Материјал: Метал
Теорија: Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На: 500X & Под
Број На Модел На: SMZ45B
Вкупно Зголемување: 7X-30X
Примена: Образование ,Електроника поле
окулар: WF10x-20mm
zoom ratio: 0.7 x-3x
база: LED TracKBase
is_customized: Yes
Сертификат: CE ,ISO
Зголемување На Односот На: 7X-30X

Најдобрите понуди во категоријата